Hakkımda

Govercin.com İnternet sitesi Mustafa GÖVERCİN’E aittir. Herhangi bir kurum, kuruluş ve 3. taraf şahıslarla ilgisi yoktur.

Çalışma Adresi: Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:24 Bakırköy İstanbul

Telefon: 0531 032 65 66

Mustafa Gövercin Kimdir?

Selamun aleyküm değerli arkadaşlar, daha öncede belirttiğim gibi mesleki bilgim sitenin içeriğine göre değişmektedir. Bu sitede SEO yanı sıra editörlük yönüm ön planda olacaktır.

Mustafa Gövercin

1981 Yılında Konya’nın Beyşehir ilçesinde doğdum. Ömrümün 30 yılı İstanbul’da yaşayarak, bilgi ve tecrübe ederek geçti.

Hakkımız yazısı artık tüm siteler için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Bende bu sitenin hakkında yazısını yazarken aynı zamanda sizleri bilgilendirici şekilde hareket edeceğim.

Hakkımda ya da hakkımızda yazısı “Vizyon ve Misyon” şeklinde 2 ana başlıktan meydana gelmektedir. Vizyon hedef olarak da tabir edebiliriz. Sizin ya da sitenizin gelecekteki hedeflerin, hayallerini ortaya koymaktadır.

Sitenizin ya da sizin vizyonunu bir ya da birden fazla başlıkta ortaya koyabilirsiniz. Örnek: ben gelecekte başarılı bir SEO uzmanı olmak istiyorum. Gibi bir vizyon belirleyebilirsiniz.

Misyon ise hedefinize ulaşmak için neler yaptınız, neler yapıyorsunuz? Vizyonda belirttiğim SEO uzmanı olmak için düzenli araştırma yanı sıra onlarca sitede farklı SEO testleri yapıyorum. Şeklinde misyonu belirtebiliriz.

Şimdi bu belirtiğim hususu Govercin.com üzerinden örneklerle aktarmak istiyorum.

VİZYON

Web tasarıma ilk olarak 2001 yılında HTML işaretleme dile ile başlamıştım. O zaman da ilk sitem ücretsiz hosting veren siteleri tanıtmaktı. Çünkü hosting almak gerçekten pahalı ve zor bir işti. Öyle ki ilk sitem sadece 10MB alanı olan bir siteydi.

Yani en başından beri ben Mustafa Gövercin olarak vizyonum Türkiye’de İnternet sitelerinin gelişmesi ve bu işin arkasında olan Webmaster, Editör ve SEO uzmanlarının yaptıkları işi en iyi şekilde yapabilmelerini amaçlıyorum.

Bilgilendirmek, Eğitmek, Kazandırmak

Sitemin viyonunu 3 ana başlık ile açıklamak istiyorum. İlk başlık bilgilendirmek: Çünkü bir işi yapabilmek için mutlaka bilmek ya da öğrenmek gerekir. Bende bugüne kadar öğrendiğim bilgileri benden sonraki nesillere aktarabilmek için çalışacağım

Bazı konularda ise daha detaylı eğitimlere yer vereceğim. Örnek başarılı bir SEO uzmanı olmak isteyenler için A’dan Z’ye tüm SEO unsurlarını herhangi bir bilgiyi saklamaksızın sizlerle paylaşacağım.

Ve tabii ki kazanmak, kazandırmak birlikte başarılar elde edebiliriz. İnternet sitelerinin en önemli vizyonu genelde kazanç sağlamaktır. Çünkü ciddi bir zaman ve emek veriyoruz. Haliyle bu emeğin karşılığını almak gerekir.

MİSYON

Birçok sitemizde olduğu gibi govercin.com adresimizden de bildiğimiz hususları paylaşmaya devam ediyoruz. Aynı şekilde daha fazla başarı elde etmek isteyenlere aynı zamanda daha fazla zaman ayırarak özel eğitimler gerçekleştiriyoruz.

Aynı şekilde ismekkurs.com gibi sitelerde Türkiye’nin her yerindenn ücretsiz kursları paylaşarak insanların daha fazla eğitime herhangi bir ücret ödemeden ulaşmasını sağlıyoruz.

Kazanç sağlamak isteyenlere ise sağlık, eğitim ve kozmetik alanında işbirliği yapmaya devam ediyoruz.

Örnek vermek gerekirse: Kadınlar için evlerinde kolayca kazanç sağlayabilmelerini hedefleyen satistemsilcileri.com sitesini kurduk. Burada başta Avon olmak üzere kozmetik sektöründe ayda binlerce kazanç + hediyelerin sahibi olmasını başardık.

Ve tabii ki sağlık alanında daha fazla başarılı çalışmalara da imza attık. 10 Yıl önce Op. Dr. Atilla Kaya (dratillakaya.com) ile başladığımız sağlık SEO çalışmaları daha fazla hekim ile devam etmektedir.

Sağlık SEO uygulamasında amacımız doktorların sadece hastalarına odaklanmasını sağlamaktır. Çünkü doktorların İnternet sitelerini yapıyor aynı zamanda hastalıklar, tedavilerr gibi önem arz eden yazıları biz yazıyoruz. Hazırladığımız yazılar biyomedikal veritabanı olarak da bilinen PubMed taraması yapılarak hazırlanmaktadır.

Aynı şekilde yazılarda verilen bilgiler bilimsel çalışmalara atıf yapılarak hazırlanmaktadır. Türkiye’nin her yerinden her alanda hekim ile başarılı çalışmalara yapabileceğimizi belirtmek istiyorum.

Gizlilik Politikası

Sitemizin gizlilik politikası ile ilgili bilmeniz gerekenler farklı bir sayfada detaylı şekilde yer almakttadır. Sayfaya ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayınız. https://www.govercin.com/gizlilik-politikasi/