İletişim

Bu site sağlık yazı ve aynı zamanda SEO danışmanı Musutafa Gövercin’e aittir. SEO, eğitim ve kazanç sağlamak isteyenlere yol göstermek, ışık tutmak amacı ile kurulmuştur. Sağlık ve eğitim sektöründe hizmet veren bireyler yanı sıra kurum ve kuruluşlar ile işbirliğine açığız.

İş Adresim: Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:24 Bakırköy İstanbul

Telefon: 0531 032 65 66

Bu Sayfadan Yapabileceğiniz İşlemlere Göz Atalım mı?

İletişim sayfasından yapabileceğiniz işlemleri kısaca özetlemek istiyorum. Böylece hem sizlerin hem de benim zaman kaybı yaşamamanın önüne geçmiş oluruz.

Sorularınızı Sormaya Çekinmeyin

SEO, Eğitim ya da sağlıkla ilgili sorularınızı sormaya çekinmemelisiniz. Fakat çok acil değilse sorunuzu yukarıda yer alan iletişim formunu kullanarak iletmenizi rica edeceğim.

Sağlık SEO

SEO Danışmanlığı İçin Arayabilirsiniz

İşim gereği sağlık ve eğitim içerikli sitelere SEO danışmanlık hizmeti veriyorum. Peki, diğer sektörler niye yok? Diye soracak olursanız size sağlık alanından bir örnek vereyim.

Doktorlar işe ilk olarak pratisyen hekim olarak başlarlar. Sonrasınra kısa adı TUS olan (Tıpta uzmanlık sınavı) ile puanlarının yeterli olduğu bir uzmanlık alanını seçer ve 4 yıl daha eğitim alırlar. Eğitim sonunda sadece bir alanda uzman olur. Dahiliye, genel cerrahi ya da dermatoloji hiç biri bir birinin alanına etki edemez.

Doktor değil mi her hastalığa baksın. Demek hiç mantıklı olmayacaktır. Bu nedenle bir SEO uzmanı da her siteye katkı sağlaması imkansızdır. Ben bu yüzden severek yaptığım sektörler olan sağlık ve eğitim sitelerinin SEO danışmanlığını yapıyorum. O nedenle diğer sektörlerdeki işleri kendini bu alanda kanıtlamış insanlara bırakmak gerekir.

Doktorlarla Çalışmayı Seviyorum

Sağlık alanının en sevdiğim yönü doktorların sitelerini tamamiyle yönetme isteğimdir. Dotkor sadece hastasına odaklanırken İnternet boyutuna bana bırakarak birlikte başarı eder, birlikte kazanırız. Türkiye’nin her yerinden her alandan uzmanla çalışabiliriz.

Makale Yazarlığı Yapıyoruz, Özgün Yazılarımıza Hayran Kalacaksınız

Bir diğer hizmetimiz ise sitenize özgün ve son derece araştırılarak hazırlanmış makale yazarlığıdır. Yine aynı şekilde sağlık ve eğitim alanında makaleler yazdığımı hatırlatmak istiyorum.

Fiyat olarak 100 kelime şu 200 kelime bu mantığını asla benimsemiyorum. Böyle bir saçma mantık olmaz. 100 Kelime parası verince yazının %80’lik kısmı yazılmamış olacaktır. O nedenle makale başına ücret belirlenir. Kelime sayısı ise başlığa göre 500 kelime de olur 2500 kelime de ben yazacaklarım bitti demeden bırakmam.

Tanıtım Yazısı Yayınlatabilirsiniz, Sitenize Güçlü Backlink Desteği

Sizlere yardımcı olabileceğim bir diğer husus ise sağlık, eğitim ve kozmetik içerikli sitelerimizde sizlerin sitesine büyük katkı sağlayacak olan tanıtım yazısı ve backlink desteği sağlamaktır. Sitelerimizde tanıtım yazısı 2-3 ayda 1 tane alacak şekilde planlanmıştır.